Obec

Nabídka práce

Obec Velká Losenice, Velká Losenice 360, 592 11, IČ: 00295655

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice obsluha ČOV a správa vodovodní sítě obce Velká Losenice (místní část Velká Losenice a místní část Pořežín)

Nástup: září až říjen 2022

Požadavky:

  • samostatnost,
  • manuální zručnost,
  • práce s ručním elektrickým nářadím (motorová pila, křovinořez apod.)
  • řidič sk. B, BE, T
  • obsluha pracovních strojů, vysokozdvižného vozíku
  • svářečský průkaz výhodou
  • pracovní doba 40 hod v týdnu
  • každodenní dohled nad chodem čističky odpadních vod (ČOV)
  • včetně občasné práce o víkendu dle potřeby, v souladu s provozním řádem
  • volná pracovní doba s pevným základem 8:00 – 13:00 hod v pracovní dny,
  • ochota práce nad rámec v případě nutnosti - poruchy, účast při řešení poruch, při provozních manipulacích apod.
  • znalost práce s chemikáliemi, základní míchání poměrů, manipulace a skladování
  • dobrý zdravotní stav a fyzická kondice, bez alergií
  • požadované vzdělání – středoškolské odborné technického, zemědělského směru nebo ekologie, maturita výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC, orientace ve výkresové dokumentaci

Pracovní náplň:

  • denní dohled nad chodem ČOV, denní průběžná správa, čištění zařízení
  • doplňování chemikálií ČOV, doplňování chemikálií vodovod
  • týdenní správa a údržba vodojemů, kontrola chodu, práce v terénu
  • kontrola kanalizace, odkalování vodovodního řadu
  • údržba zeleně okolí ČOV a vodních zdrojů
  • drobná údržba techniky, traktor, fekální vůz, drobná údržba objektů
  • čerpání a vývoz septiků z místní části Pořežín a Velká Losenice
  • komunikace s dodavateli služeb
  • odvoz kalů, opravy zařízení apod.
  • vedení evidence o týdenní činnosti a pravidelný report, vedení provozního deníku

Nabízíme:

  • volnou pracovní dobu
  • plat dle platové třídy se zařazením podle praxe a vzdělání plus odměny
  • služební mobilní telefon

Více informací na tel. čísle +420724186534 v pracovních dnech 8:30 – 15:30 hod. nebo osobně na Obecním úřadě ve Velké Losenici po předchozí telefonické domluvě.

Přihlášky s profesním životopisem včetně uvedení praxe, nejvyššího ukončeného vzdělání, vlastnictví oprávnění a průkazů, výpisu rejstříku trestů doručte v termínu do 15. 7. 2022:

  • elektronicky jako sken s vlastním podpisem na adresu obec@losenice.cz do předmětu zprávy napsat: Velká Losenice – zaměstnanec ČOV nebo
  • zasláním na adresu Obecní úřad Velká Losenice, Velká Losenice 360, 592 11 Velká Losenice, obálku označte Velká Losenice – zaměstnanec ČOV nebo
  • osobním doručením na adresu Obecní úřad Velká Losenice, Velká Losenice 360, 592 11 Velká Losenice v uzavřené obálce označené Velká Losenice – zaměstnanec ČOV

 Obec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez udání důvodu.